Що водіям заливають замість дизеля на українських АЗС: дослідження

0
23798

З настанням холодів автомобілісти стикаються із серйозним випробуванням – запуск двигуна за мінусових температур. Найбільше проблем мають власники дизельних машин, які на морозі заводяться гірше, ніж бензинові. Важливою є і якість палива, яке залито в бак, коли запускається дизельний агрегат.

Інститут споживчих експертиз провів дослідження та розповів, яке ДП і де краще заливати, щоб дизельний двигун легше запускався взимку. Для дослідження забрали зразки дизеля на популярних в Україні АЗС. Зразки пройшли перевірку на відповідність до норм, передбачених законом України.

Перевірку пройшли зразки таких АЗС: WOG, SOCAR, ОККО, SHELL, KLO, PRIME, ZOG, АВІАС, БРСМ-Нафта, МОТТО, MARSHALL, ULTRA, Neftek, Brent Oil, Схід.

Зараз читають  Правила паркування: чи можна паркуватися під вікном

Експерти провели перевірку не лише простого дизеля, а й так званої «преміальної» ДП, яка має покращені характеристики (так заявляють на АЗС).

Результати дослідження розділили на три зони:

  • Зелена – перевищує норми ДСТУ;
  • Синя – відповідає ДСТУ;
  • Червона – не відповідає ДСТУ.

Результати дослідження невтішні. Близько 25% дизеля на українському ринку є «бодягою». Деякі мережі допускають у продаж паливо, показники якого суттєво порушують встановлені законом норми.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.