Правоохоронці в Україні повідомляють про те, що в країні почастішали випадки виявлення водіїв з підробленими посвідченнями водія. Зазначається, що ситуація набуває все більших масштабів.
Попит на підроблені посвідчення водія в Україні викликаний іноземцями, які працюють у нашій країні. Вихідці з інших країн працюють в Україні в службах доставки та перевезеннях. Саме для працевлаштування іноземці вдаються до підробки документів.
Нещодавно у Києві патрульні зупинили автомобіль Hyundai за порушення правил дорожнього руху. За кермом був 20-ти річний іноземець, який поставив посвідку на проживання та посвідчення водія. Перший документ не викликав підозри у поліції, а от посвідчення водія було явно підробленим. Інспектори перевірили посвідчення водія в базі. Права з аналогічним номером було видано українці на Дніпропетровщині.
Проти іноземця склали постанову та викликали слідчо-оперативну групу.
Додамо, що раніше повідомлялося про те, що в Україні знайшли підпільний СЦ МВС.
Офіційна прем'єра нової Audi A6 запланована на 4 березня, але в Мережі вже з'явився відеоролик,…
У продажу з'явився позашляховий Lamborghini Urus із шинами 33 дюйми. У США готові попрощатися з…
Volkswagen влаштувала атракціон нечуваної щедрості на китайському ринку - електричні кросовери ID. 4 CROZZ 2025…
В Україні посилюється контроль за дотриманням правил дорожнього руху, а порушників очікують суворіші санкції. Особливу…
В ОАЕ дебютував 930-сильний Porsche Cayenne із диким тюнінгом Magnum. У Дубаї відбулася презентація глибоко…
Рівень безпеки сучасних автомобілів настільки високий, що можна бути впевненим у безпеці поїздки навіть у…
Leave a Comment