Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський заявив, що внесе до Верховної Ради законопроекти щодо підвищення безпеки дорожнього руху. Причиною такого рішення стала масштабна ДТП біля Чернігова.
Про це сказав у зверненні у вівторок, 7 грудня.
Монастирський заявив, що патрульна поліція “суворо каратиме водіїв та власників комерційних транспортних засобів, які їздять на “лисій” гумі або використовують для економії грошей колеса з неприпустимими недоліками”.
“А також тих, хто перевищує швидкісний режим та правила маневрування”, – додав він.
Законопроекти внесуть цього місяця.
7 грудня близько 7:55 поблизу села Брусилів Кисельівської громади маршрутний автобус із пасажирами зіткнувся із фурою.
13 людей загинули, серед них – водій маршрутки. Ще семеро травмувалися.
8 грудня на Чернігівщині оголосили днем жалоби.
У поліції журналістам повідомили, що дітей серед загиблих у ДТП немає.
Чернігівські ЗМІ опублікували страшні кадри з місця трагедії. По них можна побачити, що аварія сталася на слизькій дорозі. Внаслідок зіткнення передня частина маршрутки була повністю знищена.
Патрульна поліція Києва звернула увагу водіїв на часту помилку, яка може призвести до штрафу в…
Знайти надійний і водночас доступний автомобіль – непросте завдання. Ринок пропонує безліч моделей, кожна з…
Серед водіїв часто виникають суперечки про те, якою має бути якісна моторна олива. Одні вважають,…
Kia готує до випуску новий електричний кросовер EV4, який стане привабливою пропозицією в сегменті доступних…
Офіційна прем'єра нової Audi A6 запланована на 4 березня, але в Мережі вже з'явився відеоролик,…
У продажу з'явився позашляховий Lamborghini Urus із шинами 33 дюйми. У США готові попрощатися з…
Leave a Comment