Китай став світовим лідером за кількістю представлених на ринку електричних авто у 2021 році

0
821

Організація Arcadis провела аналіз розвитку електромобільних технологій на ключових світових ринках, а також назвала країни з найбільшою кількістю електричних авто. У поле зору дослідників потрапили 7 європейських країн, 3 азіатські, а також Австралія, Канада та 2 регіони США.

Так, на першому місці за кількістю пропонованих на ринку електричних авто опинився Китай. Місцеві жителі мають вибір із 390 одиниць авто. Далі йдуть Нідерланди (183 моделі). Третє місце – Франція (164 моделі). На четвертому рядку – Німеччини (81 модель).

Найлегше заряджатися власникам електричних авто у Сінгапурі (1,3 машини на одну станцію зарядки). Далі йде Іспанія (2,3 машини). Третє місце – Італія (3,1 машини). На четвертому рядку – Китай (на кожну зарядку припадає 6,1 автомобіля).

Зараз читають  В Україні знайшли спосіб бронювати паркомісце заздалегідь

Найбільш позитивні прогнози щодо темпів поширення електричних авто дослідники дали щодо Каліфорнії та Нью-Йорка. До 2030-го там на 1000 мешканців прогнозується 120 та 230 електричних авто відповідно. В абсолютних цифрах лідируватиме Китай, але зі своїм величезним населенням він досягне показника лише у 20 одиниць авто на 1000 осіб.

За стратегію уряду щодо просування електричного транспорту та заборони ДВС аналітики поставили вищий бал Китаю та Великобританії (3,75 із 4 можливих). За рівнем розвитку ринку електричних авто лідирують Нідерланди (рейтинг 3,25), Китай та Великобританія (по 3,0).

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.