ЗАЗ розробить унікальну модель автобуса

Основною перевагою автобусів ЗАЗ є збалансованість технічних показників та вартості.

0
1293

Міський низькопідлоговий автобус, з робочою назвою А-18, з розмірністю до 12 метрів, дуже цікавий муніципалітетам українських та польських міст, оскільки має велику пасажиромісткість. Підприємство веде активні переговори про експортне постачання, передає « Бізнес Цензор ».

Також у планах ЗАЗ виробництво ще однієї моделі — автобуса ЗАЗ А09, сертифікацію якої в Україні вже проведено. Це приміський автобус, розроблений на базі шасі Mercedes-Benz. Його довжина – понад 9 метрів. Його самостійно спроектували інженери ЗАЗ. Під час створення конструкції керувалися рекомендаціями компанії Mercedes-Benz для виробників автобусів з використанням двигуна, коробки передач та задньої підвіски Mercedes-Benz. Серійне виробництво цієї моделі має розпочатися з 2022 року.

«ЗАЗ вже освоїв виробництво автобусів А08 малого класу у трьох виконаннях та низькопідлогового автобуса А10 з несучим кузовом. На сьогодні ЗАЗ реалізував понад 50 шкільних А08 в Україні», – повідомив голова правління ЗАЗ Микола Євдокименко.

За його словами, річний ринок автобусів в Україні становить близько 1000-1200 штук.

«Основною перевагою автобусів ЗАЗ є збалансованість технічних показників та вартості. Автобуси мають малі витрати палива, великий ресурс агрегатів, хорошу ремонтопридатність та захист від корозії за невисокої вартості», — вважає Євдокименко.

На підприємстві пояснюють, що міські моделі автобусів ЗАЗ відповідають сучасним вимогам: є майданчик, що відкидається, для посадки-висадки людей з обмеженими фізичними можливостями, є сигнальні кнопки для забезпечення безпеки.

Частину своєї продукції ЗАЗ постачає до Польщі. 2020 року ЗАЗ отримав сертифікат Євро-6, який дозволяє експортувати автобуси до країн Євросоюзу.

Зараз читають  У автовиробників з'явився новий привід підняти ціни

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.