В Україні починаються масові перевірки якості палива

0
987

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль видав указ, який спрямований вирішити питання забруднення повітря. Як відомо, на рівень забруднення повітря впливає якість палива – чим нижче якість, тим більше шкоди для екології. Для виконання указу Державна екологічна інспекція буде більш ретельно перевіряти якість палива представленого на роздрібному ринку в мережах АЗС.

Глава Державної екологічної інспекції Андрій Мальований розповідає, що найбільше шкідливих речовин в повітря надходить саме від транспортних засобів. Наприклад, в Києві 95% від загального обсягу шкідливих речовин виробляють саме автомобілі. Схожа ситуація і в інших регіонах країни.

Працівники Держекоінспекції перевірятимуть як великі мережі, так і дрібні автомобільні заправки. За продаж неякісного палива в Україні передбачений штраф в розмірі трохи більше 700 гривень. Незабаром парламент повинен прийняти законопроект про його збільшення.

Зараз читають  Ситуація з пальним: хто торгує та за якими цінами

В Інституті споживчих експертиз зазначають, що регулярно отримують скарги на неякісне паливо. При цьому скарги надходять навіть від державних організацій і об’єктів критичної інфраструктури.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.