Європарламент запропонував знизити дозволену швидкість в містах до 30 км / год

Також пропонується ввести нульову толерантність до водіння в нетверезому вигляді.

0
1257

Європейський парламент прийняв резолюцію, якою пропонує заходи по досягненню нульового рівня смертності на дорогах в ЄС до 2050 року. Про це повідомляє прес-служба Європарламенту.

Так, в резолюції міститься пропозиція обмежити швидкість руху до 30 км / г в житлових районах, а також в місцях з великою кількістю велосипедистів і пішоходів. Крім того, пропонується ввести нульову толерантність до водіння в нетверезому вигляді.

Серед інших заходів – впровадження «безпечного режиму водіння» в мобільні і електронні пристрої водіїв, щоб вони не відволікалися за кермом.

Пропонується розробити податкові пільги або спеціальні варіанти страхування для покупців транспортних засобів, відповідних високим стандартам безпеки.

У резолюції також йдеться про те, що ЄС повинен збільшити фінансування ефективних програм безпеки дорожнього руху, зосередивши увагу на регіонах з високим рівнем ДТП. Крім того, державам ЄС слід було б створити фонди безпеки дорожнього руху і направляти доходи від дорожніх штрафів на її підвищення.

Для формування майбутньої політики безпеки дорожнього руху ЄС Європарламент закликає Європейську комісію розглянути можливість створення Європейського агентства шосейного транспорту.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.