Автомобільні штрафи в країнах Європи

0
117

Подорожі автомобілем останнім часом набирають популярність, тому якщо ви вирішили поїхати в Європу – майте на увазі, що штрафи там за порушення ПДР відрізняються від наших.

Найбільш суворими є штрафи щодо нетверезих водіїв в країнах Східної та Південно-Східної Європи. У Чехії, Угорщині, Словаччині та Румунії встановлені обмеження – 0,0 проміле. У Швейцарії напідпитку водій заплатить мінімум 545 євро, в Італії від 535 євро, а в Хорватії від 405 євро. При цьому штраф, наприклад, у Великобританії не має верхньої межі, а в Данії він може становити розмір місячної зарплати.

Найбільші штрафи за перевищення швидкісного режиму виплачуються в Норвегії, Швеції, Італії та Швейцарії. Перевищення швидкості на 20 км за годину в Норвегії обійдеться водієві від 460 євро, у Швеції від 235 євро. Перевищення швидкості на 50 км в Австрії оцінюється в суму до 2180 євро, в Іспанії від 600 євро, а у Швейцарії понад 60 денних ставок залежно від щомісячного заробітку.

Штраф за проїзд на червоний сигнал світлофора в Хорватії становить від 405 євро, в Норвегії 670 євро і в Греції 700 євро.

Неправильне паркування в Угорщині обійдеться у 275 євро, в Румунії до 230 євро, а в Іспанії до 200 євро.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.