У всьому світі припинили використовувати один з видів бензину

0
520

ЮНЕП – екологічна програма ООН, повідомляє, що в світі повністю припинилося використання токсичного палива, яке викликало цілі епідемії. У ЮНЕП відзначають, що етилований бензин, який до цього часу продовжували використовувати в Алжирі, повністю вивели з обігу.

Виконуюча обов’язки директора ЮНЕП Інгер Андерсен каже, що заборона на цей вид палива дуже важливий для здоров’я людей і навколишнього середовища.

Етилове паливо створили в компанії GM в 1921 році. Новий вид торліва вважався проривом і гарантував поява нових потужних транспортних засобів. Як пізніше з’ясувалося, агрегати, які працювали на цьому паливі виробляли токсичні вихлопні гази. У тих регіонах, де етилове паливо використовували найактивніше, частіше реєстрували ракові захворювання, інсульти та епідемії.

Читайте також  Назвали найнебезпечніший вид громадського транспорту

Для виходу з обігу етилового палива на всій планеті Земля потрібна була масштабна кампанія і 20 років активних освітніх робіт.

Етилове паливо було заборонено в США в 1996 році, а в 2002 році цей вид бензину був дозволений в 117 країнах. Поступово всі країни почали відмовлятися від етилового палива. Останньою країною, де було дозволено виробництво і реалізація шкідливого палива, був Алжир. Але тепер в країні також вступила заборона на токсичну пальне.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.