Toyoda Gosei розробила нову подушку безпеки водія

0
17

Японська компанія створила нову конструкцію для більш безпечної бічній подушки безпеки, яка може більш надійно захистити водія. Подушка безпеки дебютувала на початку цього року з новою Honda Civic, продажі якої стартували в Північній Америці в червні 2021 року.

Японський виробник автокомпонентів Toyoda Gosei, який також є частиною компанії Toyota Group, оголосив про розробку нової технології подушок безпеки, яка обіцяє підвищити безпеку водія. Фірма розробила бічну подушку безпеки водія з новою структурою, яка може більш надійно захистити водія і пасажирів.

Відзначимо, що нова подушка безпеки дебютувала на початку цього року з новим Honda Civic, який був запущений в Північній Америці в червні 2021 року. Стверджується, що подушка безпеки особливо добре себе проявляє під час лобових зіткнень під кутом.

Зараз читають  Автоексперти з'ясували, наскільки позашляховики безпечніші за компактні моделі

Тепер подушка безпеки на стороні водія, яка знаходиться в центрі рульового колеса, спрацьовує під час лобового зіткнення, щоб пом’якшити удар головою і грудьми. Зазвичай вона має форму кулі, проте в новій технології подушка отримала конструкцію у формі пончика, щоб утримувати голову і зменшити обертання. Компанія стверджує, що це більш безпечна конструкція, яка захищає пасажира під час лобових зіткнень під кутом. Звичайна подушка безпеки не дасть подібного ефекту.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.