Toyota пояснила запрет на перепродажу Land Cruiser 300

Компанія вже перестала приймати замовлення на позашляховики нового покоління.

0
59

Всього кілька днів тому стало відомо, що  Toyota заборонить перепродаж нового покоління Land Cruiser 300, а тепер компанія офіційно оголосила причини свого рішення. Всі майбутні автовласники підписують декларацію, яка забороняє їм продавати позашляховик на зарубіжних ринках.

«Дилери Toyota і Toyota Motor Corporation поділяють спільне розуміння того, що при продажу автомобілів покупцям в Японії продаж не закінчується доставкою автомобіля покупцеві. Кожен дилер продовжує підтримувати зв’язок з клієнтом, щоб захистити його. Land Cruiser дуже популярний за кордоном, і ми стурбовані потоком автомобілів з Японії в регіони, де діють особливі правила безпеки », – йдеться в заяві компанії.

Toyota непохитна в тому, що в таких випадках дилери бренду підозрюватимуться в порушенні Закону про іноземну валюту і зовнішньої торгівлі, що стане проблемою не тільки для окремого дилера, а й для всієї мережі дилерів бренду. Тому їх всіх попереджають, що вони повинні дотримуватися правил.

«Цією заявою ми підтверджуємо, що кожен дилер був повідомлений про рішення і отримав письмову обіцянку від клієнта. Ці заходи засновані на нещодавній глобальної ситуації і характеристиках Land Cruiser, і ми вважаємо, що вони не порушують закон. Toyota Motor Corporation продовжить постачати якісну продукцію через своїх дилерів і дистриб’юторів по всьому світу, дотримуючись при цьому закони і правила кожної країни », – сказав японський виробник.

Компанія додала, що вони зупинили замовлення на новий Land Cruiser 300 через проблеми з відсутністю напівпровідникових чіпів, яка торкнулася всю автомобільну промисловість. На даний момент Toyota отримала 22 000 замовлень на позашляховик нового покоління, а деякі клієнти будуть чекати два роки, щоб отримати автомобіль.

Зараз читають  Toyota оголосила про закриття своїх заводів у всьому світі

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.