Як українців обманюють при продажі вживаних авто з Німеччини

0
555

В Україні склався стереотип, що в Німеччині продають тільки чесні старі автомобілі, однак німецька пунктуальність і законослухняність розчиняються в повітрі, як тільки справа стосується продажу автомобілів.

Шахрайство з одометром також поширене в Німеччині, як і в Україні. Мало хто хоче купувати машину з великим пробігом. У Німеччині бази даних про пробігах автомобілів недоступні для широкого загалу і місцеві продавці із задоволенням цим користуються, особливо в тих випадках, коли автомобіль повинен «виїхати» за кордон. Так часто, ще до того, як машина переходить до нового власника в іншу країну, її пробіг повертається до «чарівних» для передбачуваного покупця 140-170000 км. Такі цифри з’являються на приборцв безпосередньо перед перетином кордону. За оцінками німецьких експертів, на вторинному ринку змотаний пробіг має близько 1/3 автомобілів, а середня вартість автомобіля завищена на 3000 євро. Передбачуваний збиток клієнтів в результаті невиправданого ціноутворення оцінюється в 6-7 мільярдів євро в рік. Німецький автовиробник ADAC неодноразово закликав внести зміни як в правила, так і в використовувані виробниками рішення, щоб покласти край цій практиці, але поки справа не зрушила з мертвої точки

Цікаві дані надає компанія, що спеціалізується на діагностичних додатках, за допомогою яких можна не тільки перевірити робочі параметри автомобіля або прочитати коди помилок в автомобілі, але і дізнатися реальний пробіг автомобіля. Це програмне забезпечення порівнює вимірювання пробігу з іншими параметрами, що зберігаються в різних модулях автомобіля.

Зараз читають  «Євробляхерів» масово позбавляють водійських прав

На підставі тестів, було встановлено, що шахрайство з показаннями одометра частіше зустрічається в автомобілях Mercedes, BMW, Toyota і Volkswagen.
Зокрема, маніпуляції були виявлені в:

14,0% автомобілів Mercedes
9,4% автомобілів BMW
8,4% автомобілів Toyota
7,2% автомобілів VW
5,6% автомобілів Porsche.

Скільки кілометрів було скинуто?

34%: від 40 до 60 тисяч кілометрів
28%: від 20 до 40 тис. Км
17%: від 60 до 80 тисяч кілометрів
18%: понад 80 000 км.

Однак слід зазначити, що програми не вміють виявляти зміни кілометражу, якщо робота виконувалася професіоналами з використанням сучасного обладнання і вони дуже добре знають, які модулі є параметрами, що дозволяють встановити фактичну відстань в кілометрах.

Купівля вживаного автомобіля в Німеччині не означає, що це буде ідеальний автомобіль з чесною історією. Перед покупкою потрібно уважно перевіряти вашу майбутню машину.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.