Чому техогляд ефективний в Європі і що заважає йому в Україні

0
316

Угода про Асоціацію України і ЄС передбачає введення обов’язкового техогляду для автомобілів в нашій країні. Однак деякі автомобілісти побоюються, що повернення ТО призведе до повернення корупції в цій сфері. Перед урядом стоїть непросте завдання – повністю змінити норми контролю і перетворити його в діючий механізм для підвищення рівня безпеки на дорогах країни.

Варто відразу згадати про існування різних типів сервісів. Одні переживають про свою репутацію і спритний ТО відповідно до запропонованими стандартами. Інші ж оформляють документи за пару хвилин, навіть не включаючи прилади. Така ситуація ставить техогляд під сумнів.

Після введення обов’язкового техогляду в Україні сервісні центри будуть зобов’язаний надавати матеріали, що підтверджують відповідність транспортного засобу всім вимогам. Завдяки цьому, органи контролю зможуть стежити за виконанням стандартів.

Також планується ввести персональну відповідальність для кожного з експертів, які будуть проводити процедуру техогляду. Проти недобросовісних експертів технічного контролю будуть введені штрафні санкції.

Безпека на дорогах – це питання комплексне, який вимагає дій уряду, свідомості експертів і автомобілістів. Важливо усвідомлювати що потрібно не просто виконати формальна вимога ЄС, а забезпечити діючий механізм контролю безпеки транспортних засобів.

Зараз читають  В Україні викрили нову аферу з «євробляхами»

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.