Оформлення “євроблях”: українські митники працюватимуть в цілодобовому режимі

0
581

Митниці Державної митної служби України повністю готові перейти на цілодобовий режим оформлення автомобілів, які ввозяться на митну територію України (т.зв. “євроблях”).

Як повідомляє прес-служба Держмитслужби, готовність всіх підрозділів проводити митне оформлення таких транспортних засобів по тимчасово спрощеною процедурою відповідно до законів 1402-их і 1403-их перевірив заступник Голови Держмитслужби України Руслан Черкаський.

Пільговий режим починає діяти з 15 червня. При цьому процедура розмитнення авто спрощена тимчасово – на 180 днів (до 10 листопада) для всіх громадян і на 270 днів (до 8 лютого 2022) – для учасників бойових дій.

Як відзначають в Держмитслужбі, на кожній митниці країни визначені митні пости, на яких можна здійснити митне оформлення автомобілів по тимчасово спрощеною процедурою і створені робочі групи, які будуть надавати громадянам консультації, як слід оформляти транспортні засоби. З алгоритмом оформлення “евроблях” за пільговою процедурою можна ознайомитися на офіційному сайті і на сторінках Держмитслужби в соціальних мережах.

“Звертаюся до всіх громадян, які ввезли в Україну автомобілі в режимі тимчасового ввезення або транзиту. Скористайтеся можливістю і проведіть митне оформлення вашого транспортного засобу відповідно до вимог законодавства”, – наводить прес-служба відомства слова Руслана Черкаського.

Нагадаємо, нові норми стосуються тих транспортних засобів, вік яких перевищує 5 років, якщо вони потрапили в Україну в режимі тимчасового ввезення або транзиту і станом на 31 грудня 2020 перебували в Україні. При проходженні тимчасово спрощеної процедури і отриманні пільг для митного оформлення таких авто власники повинні сплатити акцизний податок + 20% ПДВ.

Сума акцизного податку буде залежати від віку транспортного засобу, об’єму і типу двигуна. З вартістю авто сума акцизного податку не пов’язана, і в більшості випадків вартість розмитнення не перевищує однієї тисячі євро.

Скориставшись пільгової процедурою оформлення авто, власники звільняються від відповідальності за порушення митних правил (згідно зі ст. 470, 481 і 485 Митного кодексу України) за умови сплати добровільного внеску – 8500 грн.

Зараз читають  Пільгове розмитнення «єврономерів для учасників бойових дій: скільки машин уже оформили

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.