Електрокари Volkswagen отримають автопілот п’ятого рівня

0
22

Марка Volkswagen оголосила про перехід до створення нової програмної архітектури для своїх моделей: софт позначили як «нову ДНК бренду». Наслідком цього стануть виникнення нових сервісів для покупців електромобілів VW і в перспективі їх перетворення в безпілотні машини.

Власна програмна архітектура Volkswagen дасть можливість концерну підтримувати більш високу конкурентоспроможність, мати розширені можливості інтеграції, а також реалізації нових бізнес-моделей.

Наприклад, разом з оновленням ПЗ «по повітрю» вже продається в Європі електромобілі Volkswagen зможуть отримувати і доступ до нових опцій. У їх числі в перспективі може виявитися можливість автономного водіння 4 або навіть 5 рівнів: очікується, що автопілот нового покоління Volkswagen буде представлений на електрокарі, який зараз відомий під назвою Project Trinity . Його повинні показати в 2026 році.

Зараз читають  В Україні йде хвиля негоди — транспорт може зупинитися

Також планується оптимізація власних шерінгових програм концерну Volkswagen : наприклад, реалізованого на даний момент проекту під назвою WeShare , який був запущений ще в 2019 році. Автопарк машин, доступних до щохвилинної оренді, виробник зараз активно поповнює електрокарами.

Нарешті, однією з цілей власного розвитку концерн Volkswagen назвав досягнення «безаварійного» майбутнього. Виключити можливість ДТП планується в тому числі за рахунок розвитку комунікаційного протоколу Car2X : завдяки цій системі автомобіль може отримувати дані від об’єктів дорожньої інфраструктури.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.