В Україні з’являться нові дорожні знаки: що зміниться

Крім цього додали новий розділ, де вказано, як розміщувати знаки на щитах і фонових щитах, і введено окремий дорожній знак для позначення діагональних пішохідних переходів на перехрестях.

0
1113

Восени цього року вступають в силу нові стандарти безпеки в частині «Безпека дорожнього руху. Знаки дорожні ».

Про це розповіли в прес-службі Укравтодору, пише SpecMachinery.com.ua.

Основні зміни і уточнення, внесені в ГОСТ 4100: 2021, це:

  • зображення дорожніх знаків приведені у відповідність з Конвенцією про дорожні знаки і сигнали, введені нові дорожні знаки;
  • внесено зміни до зображення знаків відповідно до змін нормативно-правових актів;
  • будуть введені нові дорожні знаки «Автозаправні / Електрозарядние станції», таблички «Місце для зарядки електромобілів», «Платна дорога» і «Кінець платної дороги».

Стандарт доповнений знаками щодо прикордонної смуги відповідно до постанови КМУ від 9 листопада 2016 № 790, а також доповнений графічними матеріалами, щоб уникнути неоднозначного трактування принципу встановлення і застосування декількох дорожніх знаків на одній опорі.

Крім цього доданий новий розділ де вказано, як розміщувати знаки на щитах і фонових щитах, і введено окремий дорожній знак для позначення діагональних пішохідних переходів на перехрестях.

Зміни торкнуться і велоінфраструктури, ДСТУ доповнений новими знаками і табличками з дорожніми знаками, які регулюють рух велосипедистів.

Крім цього змінено знаки індивідуального проектування. У цій частині змінено шрифт, форма стрілок і введені символи для позначення центру населеного пункту, річки.

Зараз читають  Штрафують за брудні номери на авто: законні способи уникнути покарання

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.