«Листи щастя» надсилатимуть не всім водіям: набрав чинності Закон

Закон скасовує необхідність надсилання порушникам виконаних постанов про адміністративне правопорушення за матеріалами фото-, відеофіксації порушень ПДР.

0
469

23 травня набув чинності Закон «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо виконаних постанов» № 1438-ІХ (законопроект № 5058), який Верховна Рада ухвалила 29 квітня.

Закон скасовує необхідність надсилання порушникам виконаних постанов про адміністративне правопорушення за матеріалами фото-, відеофіксації порушень ПДР. Оригінал постанови надсилається рекомендованим листом лише у разі, якщо штраф не був сплачений протягом 10 днів після її винесення.

На сьогодні більшість автомобілістів сплачувала штрафи за порушення правил дорожнього руху, що зафіксовані в режимі фото- та відеозйомки, через особистий кабінет водія у перші 10 днів після порушення, оскільки в цей період діє 50-відсоткова знижка.

Зараз читають  У Китаї представили електрозарядку, яка заряджає авто за 5 хвилин

Водночас попередні норми Кодексу України про адміністративні правопорушення зобов’язували надсилати оригінал постанови про притягнення до адмінвідповідальності на пошту порушника, незалежно від погашення ним штрафу.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.