Toyota придумала, як боротися з крадіжками каталізаторів

0
519

Крадіжка каталізаторів з автомобілів – одна з останніх проблем, що стоять перед автомобільною промисловістю. Серед серйозно постраждалих – Toyota, автомобілі якої є основною метою таких атак.

Японський виробник знайшов спосіб боротися з розкраданням каталізаторів, які користуються великим попитом через наявність в них дорогоцінних металів. В даний час нова служба захисту буде працювати тільки у Великобританії, але Toyota планує поступово поширювати її по всьому світу.

Компанія інвестує близько 1 мільйона фунтів стерлінгів (1,4 мільйона доларів) в приховане маркування каталітичних нейтралізаторів для понад 100 000 своїх автомобілів. Це допоможе поліції вистежити злодіїв. Нова послуга буде повністю безкоштовною і буде доступна для старих моделей Toyota.

Що стосується нових автомобілів Toyota і Lexus, то у них інша конструкція каталізатора і, відповідно, вони набагато рідше піддаються нападу злочинців.

Щоб забезпечити новий захист, японський виробник працює з компанією Smartwater, яка виробляє і завдає «невидимі» маркування, схвалені поліцією. Перша партія комплектів стеження – 50 тисяч, ще 20 тисяч вже передані в поліцейські управління. Деякі зі старих Toyota, ймовірно, відсутні в базі даних компанії, і правоохоронні органи будуть намагатися зв’язатися з їх власниками і позначити автомобілі.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.