Головна Новини Що буде з автомобільним ринком України в 2021 році: прогноз експертів

Що буде з автомобільним ринком України в 2021 році: прогноз експертів

0
447

При збереженні нинішньої динаміки продажів в цьому році буде продано більше 100 тис. Нових авто, що ні підкорялося ринку з 2013 року.

Українці зареєстрували в квітні рекордну кількість нових автомобілів за останні 8 років. Незважаючи на суворі карантинні обмеження, які діяли в минулому місяці в більшості регіонів країни, автокомпаніям вдалося продати близько 10 тис. Машин, що на 11% більше, ніж в березні, і приблизно стільки ж, скільки в квітні 2014 го.

Причину такого великого зростання, нез’ясовного з точки зору економічної ситуації в країні, частина експертів бачать в відкладеному попиті і зміні поведінки покупців, які змирилися з тим, що коронакриза закінчиться ще не скоро.

Свою роль зіграли і значні знижки, надані рядом провідних брендів в першому кварталі цього року. При цьому істотна частка в зростанні продажів припала на авто цінової категорії вище середньої – так, зміцнила своє лідерство Toyota, що відірвалася від більш бюджетного бренду Renault. Збільшили продажі і преміальні марки.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.