Стало відомо, як часто загоряються автомобілі Tesla

0
143

Автомобілі Tesla загоряються раз на 330 мільйонів кілометрів, що в 10 разів рідше, ніж середній показник пожеж авто в США.

Компанія навела цифри за період 2012-2020 років. Водночас за даними Національної асоціації пожежної охорони (NFPA) та Міністерства транспорту США звичайні машини загоряються раз в 30 мільйонів кілометрів. Проте варто зазначити, що через зростаюче виробництво та продажі більшість автомобілів Tesla є новими та набагато молодшими за середній показник у США. Про це повідомляє сайт insideEVs.

Обидва показники включають випадки пожеж, які сталися не через провину авто, такі як підпали. Це означає, що кілометраж між пожежами, спричиненими самим автомобілем, є ще більшим.

Tesla також оприлюднила результати за попередні періоди: 2012-2018 (273 мільйонів км) та 2012-2019 (281 мільйонів км), які вказують, що середній показник з часом покращується.

“Для того, щоб забезпечити правильне порівняння з даними NFPA, дані Tesla включають випадки пожеж на транспортних засобах, спричинені пожежами конструкцій, підпалами та іншими речами, не пов’язаними з транспортним засобом, що пояснюють деякі пожежі автомобілів Tesla за цей період”, – повідомили в компанії.

Зараз читають  Компанія Tesla відкликає кілька тисяч автомобілів через проблеми з безпекою

Дані огортають занадто короткий проміжок часу, щоб можна було зробити якісь висновки. Тим більше, що на остаточну кількість можуть впливати різні фактори. Наприклад, високі продажі Model 3 та Y в останні роки сильно знизили середній вік автомобілів, що лише могло збільшити кількість кілометрів на показнику.

У будь-якому випадку, автомобілі Tesla показують чудовий результат, кращий за середній показник у галузі. Вважається, що електромобілі загалом загоряються рідше, ніж звичайні машини.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.