Україна може захлеснуть чергова хвиля бюджетних автомобілів з ЄС

0
178

Експерти європейської федерації транспорту та навколишнього середовища провели опитування серед громадян країн, що входять до складу Європейського Союзу. В ході опитування з’ясувалося, що 75% європейців підтримують ініціативу введення заборони на бензинові і дизельні автомобілі з 2030 року.

Згідно з даними дослідження, проти продажу автомобілів з ДВЗ на території Європи виступають більшість громадян. Більшість з них, це жителі міст, які відзначають, що гостро відчувають проблему забруднення навколишнього середовища.

Опитування провели в режимі онлайн. В опитуванні взяли участь понад 10 тис. респондентів.

Додамо, що Німеччина веде активні переговори з іншими європейськими країнами і закликає співтовариство відмовитися від автомобілів з ДВЗ якомога швидше. Уряд Німеччини аргументує свой заклик тим, що ДВЗ стануть перешкодою виконання умов Паризького кліматичної угоди.

Якщо плани Європа таки відмовиться від ДВЗ найближчим часом, то тисячі бензинових і дизельних автомобілів повинні будуть покинути ринок. Ці машини будуть відправлені на експорт або на утилізацію. Однією з країн, куди вивозитимуть машини, може стати Україна. Відносно нові бюджетні автомобілі користуються величезним попитом у нашій країні.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.