Ще одна країна відмовиться від авто із ДВЗ

0
505

Влада Сінгапуру планують заборонити реєстрацію автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння до 2025 року, а до 2040 року повністю перейти на використання електричних моделей. Відзначимо, що початкова заборона на реєстрацію планувалася ввести в 2030 році, але влада переглянула строки.

Реєстрація нових дизельних автомобілів і таксі в Сінгапурі припиниться з 2025 року, заявив у четвер міністр транспорту Онг Е Кунг. За словами Онга, це частина зусиль по «Подальшому розвитку більш екологічних транспортних засобів». «Як ми знаємо, автомобілі з дизельним двигуном викидають PM2,5 (тверді частинки) і навіть більше забруднюють навколишнє середовище, ніж автомобілі з бензиновим двигуном», – сказав він.

Повідомляється, що причиною цього кроку стало бажання зменшити кількість шкідливих речовин, що викидаються в атмосферу, і стимулювати попит на електромобілі. За оцінками експертів, дизельні автомобілі в даний час складають 2,9% від загальної кількості автомобілів в Сінгапурі, крім того, більшість вантажівок використовують силові установки на важкому паливі, але заборона 2025 року на них не пошириться.

Читайте також  У Києві скасували плату за паркування з 5 квітня

Паралельно з відмовою від двигуна внутрішнього згоряння влада Сінгапуру планують побудувати до 60 000 зарядних станцій, близько 60% з яких стануть загальнодоступними, а решта будуть розташовані на приватних парковках. Крім усього перерахованого вище, влада розраховує посадити близько 1 мільйона нових дерев, перейти на сонячну енергію і розширити залізничні мережі.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.