Поліція показала, як авто-фантоми будуть ловити порушників швидкості (Відео)

0
1614

Спеціальний комплекс, який вмонтовано у «Фантом», налаштований на «сканування» правопорушень під час руху самого «Фантому».

Перший заступник начальника департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький розповів на своїй сторінці у Facebook про принцип роботи цих «фантомів» та їхні головні особливості.

«Автомобілі «Фантом» мають насамперед превентивну функцію. Їхня мета – запобігти правопорушенню й запобігти можливим негативним наслідкам на дорозі, а не притягнути до відповідальності якомога більшу кількість водіїв.

Сама наявність цих автомобілів на дорозі і розуміння водіїв, що такий автомобіль може так само рухатись у потоці транспорту, і відреагувати на правопорушення у випадку виявлення, дисциплінує водіїв дотримуватися ПДР».

Читайте також  Ford припинить виробництво седана Mondeo в березні 2022 року

Окремо представник МВС розповів й про їхній принцип роботи.

«Спеціальний комплекс, який вмонтовано у «Фантом», налаштований на «сканування» правопорушень під час руху самого «Фантому». До того ж правопорушення фіксуються як за напрямком руху «Фантому», так і в зустрічному напрямку. У випадку фіксації порушення, вмикаються спеціальні сигнали синього та червоного кольору й автомобіль порушника зупиняється. Правопорушення припиняється, а водія притягують до відповідальності», додав Білошицький.

Додамо, що 4 автомобілі та 4 комплекси передано за програмою безпеки дорожнього руху до патрульної поліції україни. Наразі відбувається процес технічного монтування та налаштування комплексів. У 2021 році поліції планують передати ще 150 патрульних автофантомів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.