Бюджетний електрокар Tesla стане глобальною моделлю

0
530

Раніше ми розповідали, що випробування новинки повинні початися вже в нинішньому році. Тепер же з’явилися деякі відомості щодо країн, де буде представлений автомобіль.

Американський виробник електрокарів Tesla працює над новим бюджетним автомобілем. Його розробка ведеться на заводі компанії в Китаї. Виходячи з цього, а також анонсованого бюджетного цінника, були зроблені висновки, що модель може бути доступна тільки в Китаї.

Однак керівник підрозділу в Китаї Том Чжу розповів, що автомобіль стане глобальним і буде представлений на багатьох ринках. Відзначимо, що це перший випадок, коли розробка автомобіля Tesla ведеться за межами США. Раніше іншим країнам довіряли лише складання. На підприємство в Шанхаї ляже проектування авто, його дизайн, а також проведення тестових випробувань.

Читайте також  ТОП-3 рішення Верховного Суду про порушення правил дорожнього руху

Новинка повинна стати найбільш доступною в модельному ряду Tesla – її попередній цінник складає 25 000 доларів. За рахунок появи цього авто Tesla сподівається стати більш масовим брендом і встановити новий рекорд продажів.

Правда станеться це у 2022 році – саме тоді новинка може з’явитися на ринку.

Кондитер в минулому (професія яка немає ніякого відношення до автомобілів). З 2015 року роблю вигляд, що щось розумію в машинах.