У Китаї почалися випробування «розумної» дороги

0
170

У Китаї почалися випробування пробної ділянки «розумної» дороги. Нова технологія розроблена спеціально для роботи з безпілотним транспортом. Про це пише Кaspiy.

Проект «розумних» доріг – національна програма Китаю. Влада планує за допомогою більш точної і сучасної інфраструктури підвищити безпеку дорожнього руху і зробити його більш ефективним.

Для експерименту було виділено певну ділянку дороги довжиною в чотири кілометри в провінції Цзянсу.

Відомо, що його розробкою займається китайська компанія Huawei, яка є однією з найбільших в світі в сфері телекомунікацій.

Принцип роботи «розумної» дороги полягає в тому, що система безперервно «спілкується» з безпілотним транспортом. Автомобіль отримує дані про дорожню ситуацію не тільки від бортової системи, але і від різного устаткування, яке вбудовано в дорогу, світлофори і дорожні знаки. Це можуть бути датчики, камери, радари і інша техніка.

Нагадаємо, раніше ЦТС писав, що ізраїльське місто Тель-Авів оголосив про готовність стати першим містом в світі, яке запровадило цілу мережу «розумних» доріг, здатних заряджати електромобілі під час руху.

Читайте також  До 2031 року половина нових машин в світі будуть китайськими
Кондитер в минулому (професія яка немає ніякого відношення до автомобілів). З 2015 року роблю вигляд, що щось розумію в машинах.