В Україні знову почав дорожчати газ для авто

0
244

Скасування Аукціонним комітетом Міністерства енергетики торгів з продажу скрапленого газу АТ «Укргазвидобування», запланованих на 12 і 19 січня 2021 року, спровокувало ажіотаж на ринку. Це призвело до подорожчання цього виду пального.

Про це пише enkor.

Нагадаємо, в проведенні аукціонів було відмовлено у зв’язку з введенням посилених карантинних заходів в період з 8 по 24 січня.

«Ми бачимо, що зростання на аукціонах впевнено випереджає динаміку зростання цін на кордоні. Якщо на кордоні ЗВГ подорожчав на $ 50/т, або 1 400/т, то за підсумками аукціонів невеликих українських виробників зростання цін склало 2 500 грн/т, що свідчить про ажіотажну складову», – повідомив аналітик Консалтингової групи «А-95» Артем Куюн.

Читайте також  ТОП-10 найпопулярніших авто з пробігом в Україні

За його словами, скасування аукціонів УГД не лише дестабілізує ринок і привело до значного подорожчання ресурсу, а й, очевидно, призведе до зменшення прибутків для держкомпанії.

Кондитер в минулому (професія яка немає ніякого відношення до автомобілів). З 2015 року роблю вигляд, що щось розумію в машинах.