Як розповіли в корейському концерні, електричні кросовери Kia і Genesis дебютують в 2021 році. Крім того, в цьому ж році має відбутися презентація серійної версії прототипу Hyundai 45.
Відзначається, що всі три прийдешніх електрокара будуть побудовані на абсолютно новій електричної платформі Electric-Global Modular Platform (E-GMP). Варто сказати, що в даний час про електричні новинки подробиць немає. При цьому відомо, що архітектура E-GMP зможе забезпечити запас ходу більше 500 км на одній зарядці з можливістю підзарядки акумулятора за п’ять хвилин на 100 км пробігу.
Нагадаємо, що південнокорейська корпорація раніше заявляла про те, що збирається випустити 25 електромобілів на платформі E-GMP до 2025 року і продавати по 1 млн електрокарів на світовому ринку щорічно.
Hyundai Motor Company є південнокорейської автомобілебудівної компанією, найбільшим автовиробником в країні і четвертим у світі. Штаб-квартира компанії знаходиться в Сеулі.
Крім цього зовсім недавно повідомлялося, що рестайлінговий кросовер Hyundai ix35 викликав справжній ажіотаж. Варто сказати, що забронювати дану машину південнокорейського бренду можна було вже в грудні 2020 року.
Офіційна прем'єра нової Audi A6 запланована на 4 березня, але в Мережі вже з'явився відеоролик,…
У продажу з'явився позашляховий Lamborghini Urus із шинами 33 дюйми. У США готові попрощатися з…
Volkswagen влаштувала атракціон нечуваної щедрості на китайському ринку - електричні кросовери ID. 4 CROZZ 2025…
В Україні посилюється контроль за дотриманням правил дорожнього руху, а порушників очікують суворіші санкції. Особливу…
В ОАЕ дебютував 930-сильний Porsche Cayenne із диким тюнінгом Magnum. У Дубаї відбулася презентація глибоко…
Рівень безпеки сучасних автомобілів настільки високий, що можна бути впевненим у безпеці поїздки навіть у…
Leave a Comment