Японія оголосить про заборону на ДВЗ

0
1082

Японські ЗМІ повідомляють, що завтра 25 грудня 2020 року, уряд країни оголосить про заборону продажів нових автомобілів з бензиновими і дизельними двигунами. Заборона вступити в силу з 2035 року. Якщо ця інформація підтвердиться, то жителі Японії виявиться перед вибором: автомобілі на акумуляторах або на водневих паливних елементах.

Кілька місяців тому, прем’єр-міністр Японії Есехіде Суга анонсував план, згідно з яким країна повністю відмовиться від ДВС до 2050 і перейде на енергоносії дозволяють знизити кількість шкідливих викидів в атмосферу.

Згідно з анонсом прем’єр-міністра, Японія дотримуватиметься екологічної стратегії і спрямує свої зусилля на розвиток індустрії електроенергії отримується з поновлюваних джерел. Уже в 2050 році частка енергії одержуваної з поновлюваних джерел енергії повинна досягти 50-60%. Решта частки енергії буде отримана з атомних електростанцій.

Перед вступом заборони на ДВС в силу, уряд Японії планує запустити кілька проектів стимулювання переходу на електрокари.

Читайте також  Специалисты не советуют переводить автомобили на водород - и вот почему
Головний редактор видання UaMotors. Захоплюєтся технологіями та новими автомобілями.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.