Повернення обов’язкового ТО в Україні: водіїв зупинятимуть для перевірки авто прямо на дорогах

0
500

Нагадаємо, що на сайті Міністерства інфраструктури України триває обговорення законопроекту про повернення обов’язкового техогляду. Воно триватиме до 31 грудня 2020 року.

Дуже цікавою частиною законопроекту є пункт про проведення технічної перевірки транспортних засобів прямо на дорозі. Простіше кажучи, поліція отримає право зупиняти машини для контролю транспортних засобів, без причини.

Крім того, таке право отримає не тільки поліцейські, але і посадові особи центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику з питань безпеки на наземному транспорті. При виявленні порушень, перевіряючі зможуть накласти заборону на слушні експлуатацію транспортного засобу до того, поки не будуть усунуті порушення.

Законопроект передбачає, що водії будуть виконувати розпорядження і вимоги посадових осіб, пред’являти документи і транспортний засіб для перевірки.

Законопроект передбачає штраф за відсутність чинного техогляду в розмірі 100 неоподатковуваних мінімумів – 1700 гривень на сьогодні.

Джерело:  autotheme

Читайте також  Полиции могут позволить останавливать автомобиль без уважительной причины
Кондитер в минулому (професія яка немає ніякого відношення до автомобілів). З 2015 року роблю вигляд, що щось розумію в машинах.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.