Завод Tesla в Німеччині: кого братимуть на роботу і скільки отримуватимуть робітники

0
218

Наступного року Tesla повинна запустити свій новий завод, розташований під Берліном. Зараз компанія узгоджує з місцевим бюро працевлаштування організаційні та фінансові питання, і видання Handelsbrlatt довідалось деякі подробиці про умови роботи на майбутньому підприємстві.

Так, за словами начальника бюро Йохема Фрейєра, більшість робітників заводу до працевлаштування не мали роботи або вирішили змінити спеціальність. Тарифна сітка зарплат ще на стадії обговорення, і стосовно багатьох посад остаточне рішення ще не прийняте. Але нижня межа заробітної плати вже встановлена. Фрейєр підкреслив, що озвучені суми виглядають набагато привабливишими, ніж зазвичай у цій сфері. Нарахування зарплат буде ґрунтуватись на колективній угоді про заробітну плату в металургійній та електронній промисловостях.

“Для Tesla немає табу наймати людину, яка довгий час була безробітньою або не пройшла професійну підготовку. Такий підхід не застосовують у більшості компаній”, – заявив Фрейєр. Такі робітники спочатку зароблятимуть 2700 євро на місяць без урахування податків, а у тих, хто пройшов профнавчання на підприємстві, дохід підвищиться не менше ніж до 3500 євро.

Запустити завод Тесла в Німеччині планують в липні 2021 року. До цього часу підприємство прийме у штат вже приблизно 7 000 працівників. Ба більше, процес підбору персоналу почався вже зараз. За словами Фрейєра, на новому заводі вже є кілька менеджерів і фахівців. А до початку 2021 року Tesla хоче заповнити приблизно 200 вакансій складських працівників. У грудні відділ кадрів виділить кілька днів для подачі заяв, проходження співбесід та тестів.

Читайте також  Стали відомі подробиці про повернення техогляду в Україні

Ще через рік число співробітників заводу планують збільшити на 5 000. Разом буде 12 000, хоча ще в липні йшлося про максимум 10 500 працівників. Федеральне агентство зайнятості хоче, щоб можливість працевлаштування в Tesla отримали якомога більше жителів прилеглих територій – Берліна та Бранденбурга.

Що стосується графіку роботи, то, найімовірніше, на заводі практикуватимуть систему “6 діб на тиждень”. Протягом доби працюватиме 3 або 4 зміни.

Головний редактор видання UaMotors. Захоплюєтся технологіями та новими автомобілями.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.