Новини

На українських АЗС подорожчав автогаз: скільки коштує заправити авто

Share

Середня ціна на скраплений газ на АЗС у жовтні зросла на декілька процентів і становила 12,60 гривні/літр.

Про це передає консалтингова компанія UPECO з посиланням на дані щоденного моніторингу ринку моторного палива.

Зазначається, що мережі OKKO, WOG і SOCAR поступово підвищували ціни на АЗС по всій країні до рівня 13,48-13,49 гривні/літр (+70-80 копійок/літр за місяць). У мережі Glusco ціна зросла на 5% – до 12,55 гривні/літр.

Хроніка подорожчання автогазу

За місяць на АЗС Avantage7 і “БРСМ-Нафта” в Києві автогаз подорожчав на 60 копійок / літр – до 12,05 гривні/літр і 12,79 гривні/літр.

Повідомляється, що таким чином, середня вартість скрапленого газу за 10 місяців 2020 року склала 11,15 гривні/літр. Аналогічний показник у 2019 році становив 12,22 гривні/літр. Тобто цього року автогаз на АЗС продавався на 8,7% дешевше. Така динаміка обумовлена низьким рівнем оптових цін в першій половині року через вплив низького попиту і падіння вартості на світовому ринку через пандемію Covid-19.

Що цьому передувало

Споживання скрапленого газу в Україні у 2019 році збільшилося на 11% у порівнянні з 2018 роком – до 2,03 мільйона тонн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Скарбик Павло

Головний редактор видання UaMotors. Захоплюєтся технологіями та новими автомобілями.

Опублікував
Скарбик Павло

Останні записи

Усі моделі Kia EV4 отримають імітацію перемикання передач

Kia готує до випуску новий електричний кросовер EV4, який стане привабливою пропозицією в сегменті доступних…

23.02.2025

Нову Audi A6 розсекретили за 10 днів до прем’єри

Офіційна прем'єра нової Audi A6 запланована на 4 березня, але в Мережі вже з'явився відеоролик,…

23.02.2025

У продажу з’явився позашляховий Lamborghini Urus із шинами 33 дюйми (ФОТО)

У продажу з'явився позашляховий Lamborghini Urus із шинами 33 дюйми. У США готові попрощатися з…

23.02.2025

Volkswagen обрушила ціни на кросовери ID. 4 CROZZ 2025 та ID. 6 CROZZ

Volkswagen влаштувала атракціон нечуваної щедрості на китайському ринку - електричні кросовери ID. 4 CROZZ 2025…

23.02.2025

Водіям загрожують штрафи до 1700 грн і позбавлення прав

В Україні посилюється контроль за дотриманням правил дорожнього руху, а порушників очікують суворіші санкції. Особливу…

23.02.2025

В ОАЕ дебютував 930-сильний Porsche Cayenne із диким тюнінгом Magnum

В ОАЕ дебютував 930-сильний Porsche Cayenne із диким тюнінгом Magnum. У Дубаї відбулася презентація глибоко…

23.02.2025