Десятки медичних автомобілів простоюють на заводі «Богдан»

2
3948

У ТОВ «Богдан-Авто Черкаси» зазначили, що понад два десятки медичних автомобілів вже оплачених та прийнятих державним замовником і досі простоюють у Черкасах на території підприємства-постачальника. І все це відбувається на тлі жорстких карантинних заходів і відповідного ускладнення у роботі медичної логістики по всій країні.

«В той час як у інших містах різко зросла потреба у медичному транспорті та навіть з елементарною доставкою медичних працівників до місця роботи виникають проблеми, у Черкасах, мабуть, усе виглядає інакше, бо як ще можна пояснити, що такий необхідний лікарям транспорт і досі не використовується за призначенням?» – підкреслили у прес-службі виробника.

У серпні минулого року було придбано 23 автомобілі за результатами закупівлі UA-2019-07-30-002565-b, призначення яких–службовий автотранспорт для медичних працівників амбулаторій загальної практики сімейної медицини. Автомобілі були оплачені та передані за актом приймання-передачі державному замовнику.

«На сьогоднішній день автомобілі, які є власністю Департаменту містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства Черкаської обласної державної адміністрації, знаходиться на території підприємства ТОВ «Богдан-Авто Черкаси». Замовник їх не забирає, не використовує та просить підприємство прийняти автомобілі на відповідальне зберігання» – повідомили у ТОВ «Богдан-Авто Черкаси».

У компанії сподіваються, що найближчим часом це питання буде вирішене, оскільки новий автотранспорт в умовах пандемії є вкрай необхідним і буде забезпечувати усі транспортні потреби медиків Черкаської області.

ДЖЕРЕЛОmmr.net.ua
Головний редактор видання UaMotors. Захоплюєтся технологіями та новими автомобілями.

2 КОМЕНТАРІ

  1. Может Зеленский презентует их в виде гуманитарки какой то стране? В Украине ведь их переизбыток (судя по всему). Не страна, а поле дураков с соответствующими руководством! Впрочем народ не умнее – сколько ни говорят, сколько не заболело – плевать на свое здоровье, на здровье родных (о чужих уже даже не говорю) – шашлычки, пикнички, пасочку не забыть посвятит. И плевать, что её потом могут принести на их же могилу. Тупая нация – никогда не думал так о соотечественниках, но в такие моменты видно истинное и лицо, и разум (вернее полное его отсутствие),

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.