Nissan планує в майбутньому відмовитися від дизеля 

0
327

Стратегія електрифікації Nissan може вплинути на новий Qashqai який для ринку америки відомий як Rogue Sport.

Видання AutoExpress поділилося відомостями про те, що 1,5-літрові і 1,6-літрові чотирициліндрові силові установки, розроблені Renault-Nissan Alliance , поступляться місцем електричних двигунів. Один електромотор буде оснащений технологією Nissan ePower , а інший стане гібридним модулем від  Mitsubishi.

Як повідомляє видання Ponz Pandikuthira, компанія Nissan ще допрацює силові установки для нової моделі. Європейський віце-президент з планування продукції заявив: «Ми досліджуємо технологію ePower для Європи. Найбільша різниця при використанні цих бортових генераторних транспортних засобів полягає в русі по шосе – в Японії вони зазвичай не розганяються зі швидкістю понад 80-105 км / г. Тут, в Європі, ви розганяєте авто до 129-137 км / год на регулярній основі ».

Більш точна настройка двигунів дозволить Nissan знизити кількість викидів CO2. Крім того, очікується поява нового Qashqai з доопрацьованою напівавтономною приводною системою ProPilot .

Кондитер в минулому (професія яка немає ніякого відношення до автомобілів). З 2015 року роблю вигляд, що щось розумію в машинах.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.