Автокомпанія зі Швеції сьогодні представила оновлені версії седана S90 і моделі V90, які отримали вишуканий зовнішній дизайн і зовсім нову сучасну звукову систему від Bowers & Wilkins.
Компанія Volvo представила оновлені моделі, які тепер доступні також з гібридними силовими установками. Крім того, дизайнери Volvo представили ряд удосконалень в передній і задній частинах кузова S90 і V90, включаючи нові протитуманні фари, новий дизайн спойлера і новий нижній передній бампер.
На V90 і V90 Cross Country найбільш яскравою рисою є абсолютно новий дизайн задніх ліхтарів, які стали повністю світлодіодними. Ряд нових кольорів кузова і дизайнів колісних дисків додатково покращують можливості персоналізації.
У салоні з’явилася повністю оновлена аудіосистема Bowers and Wilkins, яка забезпечує ще більш якісне звучання в автомобілі завдяки новим функціям, таким як поліпшений підсилювач, автоматичне шумозаглушення і нові настройки. Ще одна нова функція – вдосконалений очисник повітря з датчиком часток PM 2.5. Спочатку розроблена для китайського ринку, а тепер доступна в автомобілях по всьому світу, вона дозволяє водіям контролювати якість повітря в салоні за допомогою центрального екрану. При бажанні Advanced Air Cleaner може очистити повітря в салоні практично від усіх крихітних часток протягом декількох хвилин.
Всі моделі серій 90 і 60 тепер також оснащені двома точками зарядки USB-C ззаду, які замінюють розетки на 12 В. Функція бездротової зарядки для смартфонів, вперше представлена на маленькому позашляховику XC40, тепер також доступна в більшості комплектацій автомобілів. Що стосується матеріалів обробки інтер’єру, ексклюзивні сидіння з вовняної суміші, вперше представлені на XC90 в минулому році, тепер також доступні на всіх моделях серії 90 і 60, а для топових виконань салону також пропонується варіант без кожанной обробки.
Вперше представлені на позашляховиках XC90 і XC60 в минулому році, м’які гібридні установки тепер доступні і на всіх інших автомобілях серій 90 і 60, а також на кросовері XC40. А гібридний V90 Cross Country стане першим електрифікованим автомобілем історії серії Cross Country. М’які гібриди Volvo Cars забезпечують водіям економію палива до 15% і скорочення викидів в реальних умовах водіння. Гальмівна система взаємодіє з системою рекуперації енергії і знижує витрату палива, відновлюючи кінетичну енергію при гальмуванні і заповнюючи акумуляторну батарею.
Nissan готує дебют свого найменшого електрокросовера - нового Juke EV, який помічено на тестах у…
Взимку існує міф, що якщо довго не натискати на педаль, гальма "замерзнуть". Насправді це неправда…
При зимовому митті автомобіля корисно щоразу наносити воскове покриття. Експерт пояснює, що холодна пора вимагає…
У 2025 році світовий авторинок демонструє зміцнення лідерів і посилення конкуренції, особливо в сегменті електромобілів.…
Новий Nissan Versa 2027 несподівано з'явився в Мексиці під час зйомки, підтвердивши, що дебют моделі…
Деякі автомобілі інспектори зупиняють частіше, ніж інші, і водії часто запитують, чи можна цього уникнути.…
Leave a Comment