ГоловнаНовиниПоліція буде відловлювати "автохамів" на "живця"

Поліція буде відловлювати “автохамів” на “живця”

Час читання: < 1 хв.

В Україні стартувала кампанія з «ловлі» порушників Правил дорожнього руху, які не надають перевагу в русі автомобілям екстрених служб.

Акція «Увага! Спецсигнали »триватиме не менше двох тижнів і може бути продовжена на більший термін.

Реклама

Уже в перші години спільного рейду патрульної поліції, швидкої допомоги і ДСНС було виявлено 64 порушників, які не пропускали спецтранспорт з активними спецсигналами. Кожен з цих водіїв отримав штраф в розмірі 510 грн.

– Не треба забувати, що спецтранспорт поспішає на виклик, тому що хтось потребує негайної допомоги, а втрачений час може коштувати комусь життя, – заявив перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.

Реклама

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються дані ваших коментарів.

Реклама

ЦІКАВЕ

СВІЖІ НОВИНИ

Реклама