Відповідний закон вже офіційно опубліковано в газеті “Голос України” і завтра він вступає в дію.
Закон України “Про внесення змін до Митного кодексу України щодо тимчасового порядку застосування статей 470 та 481” вступає в силу. На практиці це означає, що за порушення митних правил виявлених у період з 22 серпня по 31 грудня 2019 року включно штрафи у розмірі 170 тис грн стягуватись не будуть.
Всі штрафи, що були винесені з 22 серпня по 31 грудня 2019 року в розмірі 170 тис. грн. зменшуються до розміру 8500 грн.
Нагадаємо, що робота над законопроектом про доступне розмитнення, який дозволить легалізувати ввезені “євробляхи” за 30-40% від їхньої митної вартості, ще триває. Зараз легалізація вживаної автівки може складати 250-650% від митної вартості.
Актуальна версія автомобіля BMW X7 сприймається більшістю автолюбителів вже як природний і звичний елемент продуктової…
Consumer Reports оновив рейтинг найкращих уживаних авто до $20 000. У списку — найнадійніші, безпечніші…
На автосалоні в Цюріху BMW представила рідкісну і максимально укомплектовану версію нового електричного iX3 2026…
Осінь добігає кінця, а це означає, що водіям пора переходити на зимові шини. Вони важливі…
Наступне покоління легендарної BMW 3-серії дебютує вже у листопаді 2026 року та принесе низку технічних…
Поширена думка про те, що електромобілі взимку втрачають заряд удвічі швидше, вже не відповідає дійсності.…
Leave a Comment