З’явилася свіжа інформація про новий Ford Focus RS

0
1110
Офіційна презентація американського високопродуктивного хетчбека може відбудуться в наступному році. Позиціонуватися автомобіль буде в якості високопродуктивної машини 2 021 модельного року.

Ford Focus продається на багатьох автомобільних ринках по всьому світу, і треба сказати, що практично скрізь ця модель американського бренду чудово продається. Згідно з офіційною статистикою «блакитного кольору», в Європі продається один Ford Focus раз в 135 секунд. Четверте покоління популярної компактної машини вже отримало високопродуктивну версію ST, яку можна купити як з бензиновими, так і дизельними двигунами, в кузовах хетчбек і універсал, а також вибором між шестиступінчастою МКПП і семиступінчастою АКПП.

Якщо вірити новий чутками, четверте покоління моделі Focus в високопродуктивному виконанні RS буде являти собою новинку 2021 модельного року, що має означати, що офіційна презентація машини відбудеться в наступному році.
Ми б сприйняли цей слух з невеликою недовірою, беручи до уваги той факт, що ми ще не бачили ніяких «шпигунських» знімків наступного Focus RS (рендер на новинку на фото зверху). Передбачається, що хетчбек збереже свій 2,3-літровий двигун EcoBoost, але мабуть отримає електромотор, для додаткової потужності і паливної ефективності. Одним з основних змін, запланованих для чотирициліндрового двигуна з турбонаддувом, є те, що його потужність буде направлятися виключно на передні колеса.

Це не означає, що суперник Mercedes-AMG A45 переключиться на використання передньопривідною платформою, оскільки інженери американського бренду, як повідомляється, готують щось особливе саме для задньої осі нового Focus RS. Focus RS четвертого покоління буде використовувати систему eTwinster, розроблену компанією GKN Automotive, суть якої в тому, що задня вісь буде приводиться в рух додатковим електромотором.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ
Кондитер в минулому (професія яка немає ніякого відношення до автомобілів). З 2015 року роблю вигляд, що щось розумію в машинах.