З 2020 року Українська державники хочуть відновити технічний огляд автомобільного транспорту, який був скасований в 2011 році.
Про це сказав міністр інфраструктури України Владислав Криклій, передає телеграм канал ” Автомир “.
Він повідомив про те, що в асоціації з ЄС такий стан на кшталт обов’язкове. Тому в наступному році такий законопроект буде прийнятий, сподівається Криклій. Насправді в тексті Угоди про асоціацію з ЄС техогляд не згадується взагалі. Він регламентується Директивою 2014/45 / ЄС яка є обов’язковою для виконання тільки державами-членами ЄС.
Незважаючи на те, що про повноцінне членство України в ЄС поки що не йдеться, а за офіційними даними поліції кількість ДТП, виникає через поганий технічний стан значно менше 1%, міністр Криклій вважає за доцільне відновити корупційну схему яка була скасована в 2011 році.
– Для цього потрібно підготувати інфраструктурне середовище. Поступово будуть введені, починаючи з переобладнаних машин, тих, які вперше ввозяться, б / у машини, ввезені з-за кордону автомобілі, – зазначив він.
Jeep офіційно підтвердила випуск електричного позашляховика Recon, який надійде у виробництво на початку 2026 року.…
Аварійка - це офіційний попереджувальний сигнал, який використовують лише у небезпечних ситуаціях. Частою помилкою є…
У Києві почали тестувати новий світлофорний сигнал "Грецький хрест", який має підвищити безпеку та полегшити…
На автосалоні в Гуанчжоу представили Audi E5 Sportback Special Performance quattro - нову версію електричного…
На автосалоні в Гуанчжоу FAW-Volkswagen представив оновлений кросовер Volkswagen Tayron L PHEV 2026, що надійде…
Audi завжди асоціювалася з престижем, проте навіть у німецького бренду траплялися невдалі рішення, які давалися…
Leave a Comment