У мережі опублікували дебютний знімок нового кросовера Kia Sorento

Корейська корпорація KIA продовжує готувати до дебюту кросовер Sorento четвертої генерації. Нещодавно новинка знову потрапила в об'єктиви фотошпигунів, і на цей раз - без будь-якого камуфляжу.

0
703

Судячи з фото, новий Sorento обзаведеться концептуально іншим дизайном, на відміну від минулої моделі. Округлі форми зміняться на гострі лінії, а з передньої частини з’явиться вже знайома по іншим новинкам японської марки решітка радіатора в стилі Tiger Face ( «маска тигра»).

Загалом еволюціонував дизайн модель сильно нагадує одного з конкурентів в особі останнього Ford Explorer, що, до речі, відразу підкреслили корейські колеги.

Характеристики новинки поки тримаються в таємниці, але якщо раніше передбачалося, що крос збереже лінійку двигунів з попередньої генерації, то зараз профільна преса очікує побачити турбодвигун на 2,5 літра і кілька гібридних варіацій.

Коли дебютує новий KIA Sorento, поки невідомо. За припущеннями, прем’єра кросовера відбудеться в грудні цього або січні – лютому наступного року.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!