Власники авто на єврономерах розробляють новий законопроект щодо пільг у розмитненні авто.
Як інформує спільнота АвтоЄвроСила у Facebook, 13 листопада 2019 року громадські організації за ініціативи власників нерозмитнених авто зібралися разом з нардепом Михайлом Цимбалюком, заступником голови комітету соціальної політики та захисту прав ветеранів.
Повідомляється, що на засіданні обговорили пропозиції щодо пільг при розмитнені, які необхідно впровадити в законодавство.
Зокрема, члени громадських організацій пропонують диференціювати населення, яке може мати пільги при розмитненні автомобілів та надавати ці пільги для одного авто раз на три роки.
Глава європейського підрозділу Fiat Гаетано Торель розповів, що новий Fiat 500 2025 став проривом у…
Український авторинок зазнає стрімких змін, і експерти попереджають: уже у 2026 році придбати новий автомобіль…
У мережі з'явився новий дизайн-скетч компактного електрокара Chevrolet, створений у GM China Advanced Design. Рендер…
Автомобільний ринок змінюється так швидко, що інколи важко встигати за новими трендами: бренди з'являються і…
Після дебюту Dacia Bigster та оновлення моделей Sandero і Jogger бренд переходить до наступного етапу…
Новий Volkswagen Lavida Pro 2026 офіційно представлений, і перше враження від нього досить несподіване: автомобіль…
Leave a Comment