Як водіям безкоштовно оформити договір купівлі-продажу автомобіля

0
1469

Договір купівлі-продажу ТЗ в сервісних центрах МВС укладають безкоштовно. Про це повідомляє прес-служба Головного сервісного центру МВС України.

«Нагадуємо всім автовласникам, які найближчим часом планують продавати або купувати транспортні засоби, процедура оформлення угоди купівлі-продажу транспортного засобу в сервісному центрі МВС – безкоштовна», – сказано в повідомленні.

«Одна з надважливих складових реформи – це спрощення процедур і прозорість отримання послуг в сервісних центрах МВС. Раніше, при реєстрації авто, всякі сторонні структури намагалися продати громадянам довідку-рахунок за вартістю в рази дорожчу закупівельної. А МРЕВ тільки сприяли такій схемі заробітку. Перше, що ми зробили в сервісних центрах МВС – ліквідували цю складову корупційної системи. Тепер ви можете прийти в сервісний центр МВС, укласти в адміністратора безкоштовний електронний договір купівлі-продажу та отримати послугу зручно і швидко», – прокоментував цю норму закону начальник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій.

Договір купівлі-продажу (а також інший договір, на підставі якого відбувається перехід права власності на транспортний засіб) оформляється сторонами безпосередньо в приміщенні сервісного центру МВС, в присутності адміністратора цього центру.

Для здійснення угоди продавцю і покупцю достатньо надати оригінали паспортів, довідок про присвоєння ідентифікаційних кодів, а також оригінал свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу (техпаспорта на автомобіль).

Знімати транспортний засіб з обліку перед продажем не потрібно. Після укладання угоди співробітники сервісного центру МВС відразу проведуть перереєстрацію транспортного засобу на нового власника.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.