Стало відомо, за які “євробляхи” не будуть штрафувати українців

Час читання: < 1 хв.
0

Громадянин подав до митного оформлення документи, що містять неправдиві відомості щодо вартості автомобіля.

Про це повідомили у прес-службі ДФС.

Так, у рамках взаємної адміністративної допомоги в митних справах між митними органами України та Польщі українським митникам надали документи, які були підставою для вивезення з Польщі транспортного засобу SKODA OCTAVIA. Згідно з ними покупцем цього транспортного засобу є громадянин України, продавцем – польська компанія, а вартість транспортного засобу – 19 500 польських злотих.

А згідно з документами, які громадянин подав до митного оформлення цього транспортного засобу в Україні, вартість вже вказано 12 280 польських злотих. Також при порівняльному огляді документів встановлено різницю стилю набраного шрифту та різницю виконання печатки польської компанії.

Отже громадянин подав до митного оформлення фактуру з реквізитами польської компанії, в якій самовільно без її дозволу змінив інформацію щодо вартості транспортного засобу.

Таким чином громадянин України вчинив дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, з поданням органу доходів і зборів як підстави для переміщення товарів документів, що містять неправдиві відомості щодо вартості товару.

Відповідно до інформації в електронній системі ДФС, цього громадянина України вже притягували до відповідальності за порушення митних правил та відповідно до постанови Галицького районного суду було визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення.

Такі дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого ч. 2 ст. 483 Митного кодексу України.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!