Categories: Новини

В Україні придумали нову причину виписувати штрафи водіям

Share

Наповнення бюджету під виглядом убезпечення дорожнього руху все сильніше зміцнюється в методах роботи української поліції. Підтверджує це не тільки використання приладів TruCam, але штрафи за порушення, на які раніше поліція закривала очі.

Нещодавно одного з київських водіїв Tesla Model S патруль оштрафував за червоні поворотники.

«Несподівано вранці мене висмикнув з потоку патруль. Причина зупинки: сигнал повороту червоного кольору, що суперечить ДСТУ 3649 від 2010 і порушує п. 9 ПДР (використання приладів освітлення і попередження, які переобладнані з порушенням вимог і стандартів)», – розповідає водій Tesla.

«Власне, це був сюрприз, тому що до цього 3 місяці ніхто не чіпав. Діалогу з поліцейськими не вийшло. Мої заклики на успішне проходження сертифікації ні до чого не привели. Мовляв, заперечуйте в суді, з таким ліхтарем ви не могли пройти сертифікацію. Схему проходження сертифікації ми знаємо. Ставите європейський ліхтар на момент проходження, а потім знімаєте», – розповів власник авто.

Нагадаємо, що в Україні діють стандарти, які передбачають використання сигналів повороту жовтого кольору. У США допускається використання сигналів повороту червоного кольору.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Скарбик Павло

Головний редактор видання UaMotors. Захоплюєтся технологіями та новими автомобілями.

Опублікував
Скарбик Павло

Останні записи

У продажу з’явився позашляховий Lamborghini Urus із шинами 33 дюйми (ФОТО)

У продажу з'явився позашляховий Lamborghini Urus із шинами 33 дюйми. У США готові попрощатися з…

23.02.2025

Volkswagen обрушила ціни на кросовери ID. 4 CROZZ 2025 та ID. 6 CROZZ

Volkswagen влаштувала атракціон нечуваної щедрості на китайському ринку - електричні кросовери ID. 4 CROZZ 2025…

23.02.2025

Водіям загрожують штрафи до 1700 грн і позбавлення прав

В Україні посилюється контроль за дотриманням правил дорожнього руху, а порушників очікують суворіші санкції. Особливу…

23.02.2025

В ОАЕ дебютував 930-сильний Porsche Cayenne із диким тюнінгом Magnum

В ОАЕ дебютував 930-сильний Porsche Cayenne із диким тюнінгом Magnum. У Дубаї відбулася презентація глибоко…

23.02.2025

Названі основні правила безпеки на зимових дорогах

Рівень безпеки сучасних автомобілів настільки високий, що можна бути впевненим у безпеці поїздки навіть у…

23.02.2025

Skoda Space готують до дебюту: електромобіль тестують у морозних умовах

Після успішного запуску електромобіля Elroq, компанія Skoda активно працює над новим проектом у своєму портфоліо…

23.02.2025