У Мережі обурилися через штрафи за перевищення швидкості, а водії відмовилися оплачувати

Час читання: < 1 хв.
0

Українські водії масово відмовляються оплачувати штрафи за перевищення швидкості на дорозі. У соцмережах люди висловили думку, що це прогнозована ситуація.

Про це в соцмережі повідомив експерт Володимир Караваєв.

Він навів конкретні цифри по суми штрафів і цифри по кількості водіїв, які ці штрафи сплатили.

«Водії масово відмовляються оплачувати штрафи за перевищення швидкості! Всього за період з 16.10 по 13.11.2018 винесено 8123 постанов про притягнення до відповідальності за статтею 122 КУпАП. Накладено стягнень на 2 мільйони 289 тисяч гривень, з яких сплачено 1 мільйон 325 тисяч, що становить 58% від загальної суми накладених штрафів», – написав він.

У коментарі до цього посту читачі Караваєва висловили думку, що, по-перше, це результат різкого зниження платоспроможності населення, і, по-друге, водії просто не хочуть платити свій штраф і штраф «того хлопця», який їхав поруч, але відеокамера його не засікли.

Олексій Задорожний: «Це ще ніхто не взявся їх масово оскаржувати. Чи то ще буде 🙂

Макс Шульга: «Краще б взялися масово не порушувати».

Юлія Валова Штрафи 🙂 вчора, по набережній, я пересунулася по 3 ряду зі швидкістю 70 км / год. Порушувала, бо поспішаю. Але, мені в спину вперлася євробляха, яка намагалася мене підігнати, сигналячи і блимаючи фарами такого я ще не зустрічала в 3 !! ряду та при нових правилах 🙂 ».

Олександр Сокиржинська: «Для початку це вже хороший результат, за один місяць всіх не привчити їздити правильно, а з часом це дасть більший ефект».

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!