Водіям можуть ввести нове зобов’язання

1
2771

На сайті офіційного інтернет-представництва президента України з’явилась петиція в якій пропонується зробити обов’язковим використання відеореєстраторів в автомобілях.

На думку автора петиції Антона Ковалишина обов’язкове встановлення відеореєстраторів на всіх автомобілях допоможе покращити безпеку на українських дорогах.

“У зв’язку із катастрофічним збільшенням аварійності на дорогах України та необ’єктивністю слідства по справах ДТП, пропоную внести зміни до законодавчих актів, у яких передбачити загальнообов’язкове встановлення та використання відеозаписуючої техніки (дорожні відеореєстратори) та відповідальність за її відсутність у всіх транспортних засобах” сказано в тексті петиції.

Зараз читають  Фурам із паливом дозволили їздити в комендантську годину

Петиція була опублікована 07 вересня 2018 і на даний момент набрала лише 75 з 25 000 необхідних підписів.

Нагадаємо, що набрання петицією необхідної кількості підписів не є гарантом її виконання владними структурами. Наприклад, петиція стосовно офіційного розблокування доступу до інтеренет-ресурсу “Вконтакте” дуже швидко набрала необхідну кількість голосів, але президент України відмовився приймати запропоноване в петиції рішення.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ДЖЕРЕЛОmmr.net.ua
ПОШИРИТИ

1 коментар

  1. але президент України відмовився приймати запропоноване в петиції рішення – кажется, “гарант” забыл, что он слуга народа Украины, а не его хозяин (каким он себя чувствует и считает)!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.