Автовиробники все частіше повертаються до класичних двигунів внутрішнього згоряння, а французький парламент підтримав цю тенденцію, відмовившись переносити заборону на продаж бензинових та дизельних авто з 2040 на 2035 рік.
Раніше Євросоюз зобов’язав автокомпанії повністю перейти на електромобілі до 2035 року, але виконання цих вимог виявилося проблематичним. Франція пояснює свою позицію тим, що електромобілі залишаються недоступними багатьом громадянам, а виробники стикаються з мільярдними штрафами за невиконання екологічних норм.
Така ситуація спостерігається й інших країнах. У США почали відмовлятися від субсидій на електрокари, а Німеччина вже скасувала пільги. Volkswagen та Volvo визнали, що різкий перехід на електротягу був поспішним. Ford змушений скорочувати випуск електричних F-150 Lightning через падіння попиту та перемикатися на бензинові Ranger та Bronco.
Єдиним винятком залишається Норвегія, де електрокари активно субсидуються. Проте головний інженер Осло Тобіас Вольф визнав, що перехід на електротягу не зробив повітря у містах значно чистішим.
Зчеплення є одним із ключових елементів трансмісії, що забезпечує ефективну роботу двигуна та коробки передач.…
В Україні застосовуються два основні способи штрафування водіїв за перевищення швидкості: автоматичні камери та портативні…
Моторна олива — ключовий елемент для нормальної роботи двигуна, оскільки вона зменшує тертя між деталями…
У січні 2025 року в Україні сталося 1657 дорожньо-транспортних пригод, у яких загинуло 235 осіб…
Поява актуального четвертого покоління моделі Mazda 3 (BP) датована кінцем 2018 року. Головним ринком збуту…
В Україні водійське посвідчення видається строком на 30 років, проте у разі зміни особистих даних,…
Leave a Comment