Чотири докази, що швидкість 50 км/год. – найоптимальніша в межах населених пунктів

0
956

Щорічно майже півтора мільйона людей гине під колесами автомобілів. Левова частина цих ДТП сталася через недотримання швидкісного режиму, адже лише 10% водіїв дотримуються дозволеної швидкості їзди.
З 1 січня в Україні введено ліміт на швидкість автомобілів у межах населених пунктів — не більше 50 км/год. Чимало списів було зламано під час обговорення цього нововведення — багато хто за нього, але й чимало проти. Ми розглянемо чотири основні пункти, які виправдовують ліміт:
1. Доведено, що швидкість 50 км/год. оптимальний компроміс — не створює тягучок на дорозі, але й дає можливість водію оптимально зреагувати на можливі ризики.
2. Психологічний бар’єр — при такому ліміті переважна більшість водіїв, навіть порушуючи правила і збільшуючи швидкість, не перевищують швидкості 65 км/год, яка, в принципі, також є безпечною. При збільшенні ліміту бодай до 60 км/год., водії починають розганятися до небезпечних 80-90 км/год.
3. Кожен кілометр на годину збільшення швидкості вище ліміту 50 км/год збільшує смертність на дорогах приблизно на 5%.
4. У більшості країн ЄС ліміт на звичайних міських дорогах складає саме 50 км/год. він значно зменшив рівень аварійності на їх дорогах.

Зараз читають  Зберігання палива для особистих потреб у воєнний час - що говорить закон

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ДЖЕРЕЛОnashidorogy.com.ua
ПОШИРИТИ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.