Більшість автовласників намагаються уникати зустрічей із співробітниками поліції, навіть якщо вони не мають жодних явних порушень ні з технічного боку транспортного засобу, ні правил дорожнього руху. При цьому багато хто показує нервозність, що призводить до більш ретельних перевірок. Експерти розповіли, що категорично не варто робити під час перевірки на дорогах співробітниками держслужби.
Насамперед не варто виходити з машини, щоб пояснювати, що порушення правил дорожнього руху не було. При цьому вихід із транспортного засобу може класифікуватися як наявність у ньому проблем, автовласник у принципі не зобов’язаний залишати свою машину, інспектор може запропонувати йому, але водій має право відмовитися.
Не варто пропонувати хабар навіть якщо співробітник держслужби використовують натяки, затягує процес оформлення протоколу або загрожує. Важливо також не відключати відеореєстратор під час спілкування із співробітниками держслужби, це дозволить мати потрібні докази у разі потреби, крім того, це не заборонено законом, будь-яка людина має право вести зйомку з машини навіть на смартфон.
Кілька власників Tesla Cybertruck повідомили про небезпечні випадки, коли металеві панелі кузова відривалися під час…
Представницький седан Mercedes-Benz S-Class наступного року очікує на велике оновлення. Про це повідомив сам німецький…
Експерти TopSpeed назвали 10 найнадійніших автомобілів, здатних без проблем проїхати понад 320 тис. км. Хто…
На заході Tech Days у Ландсхуті марка BMW поділилася першими подробицями щодо розробки нових електричних…
Шанхайське видання Leixing Pindao склало рейтинг електромобілів за швидкістю зарядки, протестувавши 26 моделей із пробігом…
BMW представила прототип Vision Vehicle із передовою системою управління Heart of Joy, яку компанія вважає…
Leave a Comment