Більшість автовласників намагаються уникати зустрічей із співробітниками поліції, навіть якщо вони не мають жодних явних порушень ні з технічного боку транспортного засобу, ні правил дорожнього руху. При цьому багато хто показує нервозність, що призводить до більш ретельних перевірок. Експерти розповіли, що категорично не варто робити під час перевірки на дорогах співробітниками держслужби.
Насамперед не варто виходити з машини, щоб пояснювати, що порушення правил дорожнього руху не було. При цьому вихід із транспортного засобу може класифікуватися як наявність у ньому проблем, автовласник у принципі не зобов’язаний залишати свою машину, інспектор може запропонувати йому, але водій має право відмовитися.
Не варто пропонувати хабар навіть якщо співробітник держслужби використовують натяки, затягує процес оформлення протоколу або загрожує. Важливо також не відключати відеореєстратор під час спілкування із співробітниками держслужби, це дозволить мати потрібні докази у разі потреби, крім того, це не заборонено законом, будь-яка людина має право вести зйомку з машини навіть на смартфон.
Німецький автовиробник планує до 2029 року скоротити 7,5 тисяч робітників у Німеччині. У компанії пояснили,…
Користувач YouTube Марк Ровер вирішив порівняти роботу асистентів водіїв на популярних автомобілях. У випробуваннях взяли…
Рання весна в Україні змусила деяких водіїв перейти на літні шини, але різке похолодання зробило…
Кросовер Q5 залишається для Audi, можливо, головним продуктом: за обсягами продажів він перевершує решту моделей…
Mercedes-Benz продовжує тестування другого покоління GLB-Class, який стане частиною оновленої компактної лінійки бренду. Прототип моделі…
Audi оголосила про масштабну стратегію оновлення свого модельного ряду на 2025 рік, запланувавши запуск десяти…
Leave a Comment