Більшість автовласників намагаються уникати зустрічей із співробітниками поліції, навіть якщо вони не мають жодних явних порушень ні з технічного боку транспортного засобу, ні правил дорожнього руху. При цьому багато хто показує нервозність, що призводить до більш ретельних перевірок. Експерти розповіли, що категорично не варто робити під час перевірки на дорогах співробітниками держслужби.
Насамперед не варто виходити з машини, щоб пояснювати, що порушення правил дорожнього руху не було. При цьому вихід із транспортного засобу може класифікуватися як наявність у ньому проблем, автовласник у принципі не зобов’язаний залишати свою машину, інспектор може запропонувати йому, але водій має право відмовитися.
Не варто пропонувати хабар навіть якщо співробітник держслужби використовують натяки, затягує процес оформлення протоколу або загрожує. Важливо також не відключати відеореєстратор під час спілкування із співробітниками держслужби, це дозволить мати потрібні докази у разі потреби, крім того, це не заборонено законом, будь-яка людина має право вести зйомку з машини навіть на смартфон.
Hyundai представив електричну Creta. Улюблена Creta у своєму індійському втіленні оновилася рік тому. Тепер у…
Зима в Україні часто буває непередбачуваною, і передбачити її погодні умови не завжди просто. Однак…
сновні чинники, що впливають на ефективність зимових шин: Залишкова глибина протектора Нові зимові шини мають…
З 2025 року в Україні заборонено імпортувати нові легкові автомобілі з екологічним стандартом нижче Євро-6.…
Сучасні автовиробники постійно розширюють асортимент можливостей автомобілів, і багато автовласників не підозрюють про приховані функції…
На сьогоднішній день з бюджетом в 500 тисяч гривень можна розраховувати тільки на покупку автомобіля,…
Leave a Comment