Більшість автовласників намагаються уникати зустрічей із співробітниками поліції, навіть якщо вони не мають жодних явних порушень ні з технічного боку транспортного засобу, ні правил дорожнього руху. При цьому багато хто показує нервозність, що призводить до більш ретельних перевірок. Експерти розповіли, що категорично не варто робити під час перевірки на дорогах співробітниками держслужби.
Насамперед не варто виходити з машини, щоб пояснювати, що порушення правил дорожнього руху не було. При цьому вихід із транспортного засобу може класифікуватися як наявність у ньому проблем, автовласник у принципі не зобов’язаний залишати свою машину, інспектор може запропонувати йому, але водій має право відмовитися.
Не варто пропонувати хабар навіть якщо співробітник держслужби використовують натяки, затягує процес оформлення протоколу або загрожує. Важливо також не відключати відеореєстратор під час спілкування із співробітниками держслужби, це дозволить мати потрібні докази у разі потреби, крім того, це не заборонено законом, будь-яка людина має право вести зйомку з машини навіть на смартфон.
BMW готує масштабне оновлення для 3-ї серії: вже у 2026 році з'явиться повністю електрична версія…
Щоб літні поїздки не перетворилися на проблеми, важливо заздалегідь підготувати автомобіль. Особливо варто звернути увагу…
Mazda офіційно підтвердила розробку нового спортивного автомобіля з роторним двигуном, який буде представлений одночасно з…
Кросовери, особливо оснащені 4-циліндровим двигуном, не можуть їхати так само, як суперкари, а тим паче…
Tesla без зайвого шуму запустила тестування свого сервісу роботаксі в Остіні (Техас), проте поки що…
В Україні передбачена відповідальність за ігнорування вимоги поліцейського зупинити транспортний засіб. У 2025 році за…
Leave a Comment