Більшість автовласників намагаються уникати зустрічей із співробітниками поліції, навіть якщо вони не мають жодних явних порушень ні з технічного боку транспортного засобу, ні правил дорожнього руху. При цьому багато хто показує нервозність, що призводить до більш ретельних перевірок. Експерти розповіли, що категорично не варто робити під час перевірки на дорогах співробітниками держслужби.
Насамперед не варто виходити з машини, щоб пояснювати, що порушення правил дорожнього руху не було. При цьому вихід із транспортного засобу може класифікуватися як наявність у ньому проблем, автовласник у принципі не зобов’язаний залишати свою машину, інспектор може запропонувати йому, але водій має право відмовитися.
Не варто пропонувати хабар навіть якщо співробітник держслужби використовують натяки, затягує процес оформлення протоколу або загрожує. Важливо також не відключати відеореєстратор під час спілкування із співробітниками держслужби, це дозволить мати потрібні докази у разі потреби, крім того, це не заборонено законом, будь-яка людина має право вести зйомку з машини навіть на смартфон.
Досвідчений фахівець поділився рекомендаціями щодо захисту авто від зимових неприємностей. Що ще відомо Багато автовласників…
Новий дешевий електромобіль GAC повністю розкритий до прем’єри. У відкритій базі Мінпромторгу Китаю з'явилися фотографії…
Новий Nissan Micra розкрили до прем'єри: це клон Renault. У Мережі з'явився скріншот брошури альянсу,…
В Україні ми, водії, завжди маємо тримати при собі документи на машину та права, а…
Сучасні автомобілі стали більш технологічними, але це не позбавило їх несподіваних проблем. Багато автомобілістів потрапляли…
Так вийшло, що багато хто з нас, навіть водії зі стажем, недостатньо серйозно ставляться до…
Leave a Comment