Зовсім скоро Верховна Рада України розгляне поправки до законопроекту №8487, в яких міститься пропозиція ввести податок на всі старі авто в країні. У тому випадку, якщо подібне «покращення» відбудеться, власникам автомобілів доведеться гарненько розщедритися.
У поправках до цього законопроекту передбачається введення податку на всі автомобілі, вік яких перевищує 5 років.
В даний час власники автомобілів не зобов’язані платити цей податок. Існує єдиний виняток, що поширюється на автомобілі, віком до п’яти років і вартістю понад 1,3 мільйона гривень. Розмір транспортного податку пропонують вираховувати за схемою: податок = коефіцієнт мотора х коефіцієнт віку х коефіцієнт еко.
Таким чином, самий мінімальний щорічний платіж за автомобіль, вік якого становить 6 років, а обсяг бензинового двигуна – 1000 кубічних сантиметрів, становить 300 грн. А ось за 16-річний автомобіль, з двигуном в 1800 кубічних сантиметрів, доведеться заплатити вже 7920 грн щорічно. Якщо ж останній автомобіль буде оснащена не бензиновим, а дизельним двигуном, то сума зростає до 11 880 грн. Характерно, що нерозмитнені авто, а також авто на іноземній реєстрації, подібним податком обкладатися не передбачається.
Кажуть, найпростіші речі – найважчі в застосуванні. Ось, наприклад, увімкнення поворотників. Здається, ну що може…
Рада нарешті прийняла законопроєкт №9083, який має змінити правила торгівлі автомобілями в Україні. За нього…
Renault Rafale 2025 довів свою надійність, отримавши п'ять зірок на краш-тестах Euro NCAP. Цей купеподібний…
Практично всі автовласники, які експлуатують електромобілі, не планують пересідати з них на машини з ДВЗ.…
Спільне підприємство Mercedes-Benz та BMW, Beijing Yianqi New Energy Technology, збудувало понад 100 зарядних станцій…
Серед ключових дебютів – перший повністю електричний позашляховик від Ferrari з кодовою назвою F244, який…
View Comments
Предвыборная компания порошенко
Це повний капець пенсіонерам, які в основному є власниками вазів, газів, зазів з більш як 30-річним віком, та до 70% мають пенсію 17 тис. в рік, з яких слід буде віддати щорічно до 20 тис. баригам.