Зовсім скоро Верховна Рада України розгляне поправки до законопроекту №8487, в яких міститься пропозиція ввести податок на всі старі авто в країні. У тому випадку, якщо подібне «покращення» відбудеться, власникам автомобілів доведеться гарненько розщедритися.
У поправках до цього законопроекту передбачається введення податку на всі автомобілі, вік яких перевищує 5 років.
В даний час власники автомобілів не зобов’язані платити цей податок. Існує єдиний виняток, що поширюється на автомобілі, віком до п’яти років і вартістю понад 1,3 мільйона гривень. Розмір транспортного податку пропонують вираховувати за схемою: податок = коефіцієнт мотора х коефіцієнт віку х коефіцієнт еко.
Таким чином, самий мінімальний щорічний платіж за автомобіль, вік якого становить 6 років, а обсяг бензинового двигуна – 1000 кубічних сантиметрів, становить 300 грн. А ось за 16-річний автомобіль, з двигуном в 1800 кубічних сантиметрів, доведеться заплатити вже 7920 грн щорічно. Якщо ж останній автомобіль буде оснащена не бензиновим, а дизельним двигуном, то сума зростає до 11 880 грн. Характерно, що нерозмитнені авто, а також авто на іноземній реєстрації, подібним податком обкладатися не передбачається.
Останнім часом у соціальних мережах активно шириться інформація про те, що в Україні водіїв можуть…
BMW збільшила ціну на M5 Touring 2026 модельного року, незважаючи на відсутність змін в оснащенні.…
Один із найвпізнаваніших міських кросоверів Nissan - Juke - готується до повного оновлення. Японський виробник…
Фахівець звернув увагу на те, що замість класичного "автомата" у Ford Focus III використовують роботизовану…
За даними JATO Dynamics , у травні 2025 року Tesla Model Y знову став продаваним електрокаром в Європі -…
Компактний кросовер Skoda Elroq 2025 року нещодавно отримав нову модифікацію RS, яка суттєво збільшує потужність…
View Comments
Предвыборная компания порошенко
Це повний капець пенсіонерам, які в основному є власниками вазів, газів, зазів з більш як 30-річним віком, та до 70% мають пенсію 17 тис. в рік, з яких слід буде віддати щорічно до 20 тис. баригам.