Яким водіям в Україні дозволено проїжджати на червоне світло

Час читання: < 1 хв.
0
Яким водіям в Україні дозволено проїжджати на червоне світло

Дотримання правил дорожнього руху є ключовим для безпеки на дорогах, але чи завжди необхідно їх суворо дотримуватися? В окремих випадках водіям дозволяється проїжджати на заборонені сигнали світлофора.

Зазвичай проїзд на червоний і жовтий сигнали світлофора заборонений. Однак є винятки для певних видів транспорту і певних ситуацій.

Якщо ви наближаєтеся до світлофора, який показує жовте світло, і ви не можете безпечно зупинитися, вам дозволяється продовжувати рух. Важливо переконатися, що це не становить загрози для інших водіїв і пішоходів. Рекомендується увімкнути аварійні мигалки або використати звуковий сигнал, щоб попередити інших про ваші наміри.

Автомобілі з увімкненими синіми або червоними маячками мають право перетинати перехрестя на червоне світло, якщо вони виконують службові обов’язки, де кожна секунда має важливе значення.

Водії можуть ігнорувати червоне або жовте світлофорне світло, якщо це допомагає уникнути аварії, особливо в критичних ситуаціях, наприклад, під час надзвичайних подій, коли важливо швидко покинути небезпечну зону. Також водіям дозволяється проїжджати на червоне світло, якщо це не суперечить інструкціям регулювальника.

Важливо розуміти, що ігнорування світлофорних сигналів може мати серйозні наслідки і тягне за собою штраф у розмірі 510 гривень, якщо немає винятків. Безпека на дорозі залежить від уважності кожного учасника руху.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ
Людина яка фанатіє від спортивних автомобілів і полюбляє грати у авмобільні ігри.